Kalendarz wydarzeń

Styczeń,
2016
Styczeń 2016
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
28 29 30 31 1 Friday, 1 January 2016 2 Saturday, 2 January 2016 3 Sunday, 3 January 2016
4 Monday, 4 January 2016 5 Tuesday, 5 January 2016 6 Wednesday, 6 January 2016 7 Thursday, 7 January 2016 8 Friday, 8 January 2016 9 Saturday, 9 January 2016 10 Sunday, 10 January 2016
11 Monday, 11 January 2016 12 Tuesday, 12 January 2016 13 Wednesday, 13 January 2016 14 Thursday, 14 January 2016 15 Friday, 15 January 2016 16 Saturday, 16 January 2016 17 Sunday, 17 January 2016
18 Monday, 18 January 2016 19 Tuesday, 19 January 2016 20 Wednesday, 20 January 2016 21 Thursday, 21 January 2016 22 Friday, 22 January 2016 23 Saturday, 23 January 2016 24 Sunday, 24 January 2016
25 Monday, 25 January 2016 26 Tuesday, 26 January 2016 27 Wednesday, 27 January 2016 28 Thursday, 28 January 2016 29 Friday, 29 January 2016 30 Saturday, 30 January 2016 31 Sunday, 31 January 2016
Pokaż wydarzenia z wszystkich kategorii.


38-300 Gorlice, ul. Sportowa 3 18 352 69 70 wew. 22 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Sportu i Rekreacji Gorlice

ul. Sportowa 9, 38-300 Gorlice,
tel./fax (018) 352 69 70, 352 61 26

NIP 738-000-71-00, REGON 000690401

Bank BGŻ
84 2030 0045 1110 0000 0160 8890

e-mail: biuro@osir.gorlice.pl

Jawny rejestr przygotowany na podstawie Rozporządzenia Ministra Administracji i Cyfryzacji z dnia 11.05.2015roku nr 719 jest dostępny na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji, ul. Sportowa 9, 38-300 Gorlice.

Urząd Miejski Gorlice

gorliceRynek 2, 38-300 Gorlice
tel.: 18 35 36 200
fax: 18 35 51 212
e-mail: um@um.gorlice.pl

strefa